Правила Форуму

Всі користувачі Miditaur Music Studio Forum повинні слідувати цим Правилам, щоб спілкування на форумі відбувалося дружелюбно, приємно і було продуктивним для всіх учасників і гостей.

 1. На форумі дозволені підписи, у яких рекомендовано вказати моделі обладнання, з яким Ви працюєте чи маєте у власному арсеналі. За допомогою цього Ваші колеги зможуть орієнтуватися у сфері Вашої можливої компетентності при спілкування на нашому форумі. #
 2. На форумі заборона реклама товару, пропозиції з продажу, наклеп на інших користувачів (ігнорування етикету). #
 3. За суворим правилом, лише "Схвалені продавці" можуть розміщувати повідомлення рекламу своєї продукції на форумі. Реклама, розміщена особами, які не схвалені, буде розглядатися як спам і, відповідно видалятися.

  Якщо Ви хочете стати затвердженим торговцем, ми просимо Вас спершу просто бути присутнім на форумі як звичайний учасник. Коли ви досягнете кількості публікацій 50+, Ви можете звернутися з проханням, щоб вас вважали схваленим продавцем, зв’язавшись із будь-яким із модераторів.

  Потім модератор перегляне історію Ваших публікацій, щоб переконатися, що ваші зусилля, щоб охопити 50 публікацій, були справжніми, а Ви не є людиною, яка зосереджена лише на продажу своїх продуктів. Після затвердження модератор оновить Ваш обліковий запис, щоб під вашим ідентифікатором користувача відображалося повідомлення «Затверджений продавець». Тільки тоді ви можете робити будь-які посилання на свою продукцію на форумі.

  Лише для затверджених продавців.
  Рекомендується розмістити невелику рекламу у своєму Підписі (див. Ваш профіль). Потім ця реклама відображатиметься в самому кінці кожного вашого допису. Чим більше ви допоможете на форумі, тим більше людей побачать вашу рекламу.

  Починаючи ланцюжок, яка безпосередньо пов’язана з вашим продуктом, все, про що ми просимо, - це обмежитись новими фактичними новинами. Наприклад, якщо ви робите рекламну акцію, випускаєте новий продукт або якщо є щось, чим потрібно поділитися зі своїми клієнтами. #