Перлини мудрості

Форум виключно для музикантів.
Відповісти
chyw
Відвідувач
Відвідувач
У Вас є доступні для переказу кошти в сумі: 233.46
Контактна інформація:

Перлини мудрості

Повідомлення: # 8Повідомлення chyw

• У нас два тіла - особисте і Вселенське. Особисте тимчасове, а Вселенське - вічне.
  • Розум означає думку, думка означає - я. Шукай джерело я і з сумнівами буде покінчено в ту ж мить. Розум не безперервний, відведіть свій погляд від нього в ви отримаєте спокій і любов.
  • Гнів і страх, жадібність, високомірність, похоть - є найлютішими ворогами людини.
  • Будь який біль пов'язаний з фізичними відносинами.
  • Дві речі не можуть відбуватися одночасно.
  • Якщо тобі кажуть, щоб ти пішов, то іди, адже немає жодної різниці між проходом і уходом.
  • Оголи своє я і ти побачиш своє я.
  • Відкинь свої мірки відносно будь чого.
  • Для того щоб бути щасливим не очікуй нічого, результат не залежить від тебе. Який буде результат вирішує дехто інший.
  • Бог являє собою звук.

Any job requires attention, effort and time. I hope that my work will be useful for you. I will accept your gratitude in the form of a donation for a cup of coffee: Зображення
Sincerely, Yuri Chernievsky!
Roland Super JV-1080, Roland Sound Expansion M-DC1, Roland Sound Expansion M-VS1, Roland Sound Expansion M-BD1, Roland Sound Expansion M-OC1, Roland Sound Expansion M-SE1, Roland Sound Expansion M-GS64, Roland DR-880, Roland GR-20, Roland A-880, Roland MC-50 MK-II, M-Audio Midisport 8x8/s, Korg Pa800, Roland XP-60, Yamaha PSR-520, Yamaha G50, Yamaha Rev100, DigiTech Studio Vocalist EX, Fostex MR-8HD.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість