Відповіді на поширені питання

У даному форумі задаємо питання стосовно запису на студії
Відповісти
Аватар користувача Ukraine
chyw
Відвідувач
Відвідувач
Повідомлень: 10
З нами з: 15 вересня 2020 01:55
У Вас є доступні для переказу кошти в сумі: 233.46
Контактна інформація:

Відповіді на поширені питання

Повідомлення: # 19Повідомлення chyw

До нас часто звертаються люди з питаннями стосовно процесу звукозапису і ми вирішили присвятити цьому окрему тему, у якій ми вирішили розглянути найбільш популярні питання від наших клієнтів.
Питання: Що потрібно приносити з собою в студію, якщо я хочу записати власний вокал?
Відповідь: Якщо Ви вирішили скористатися послугою запису вокалу під власний мінус, варто мати при собі аудіозапис з якісною фонограмою (бажано в форматі wav), а також, якщо Ви не вивчили напам'ять, завчасно роздрукований текст. Найкраще приносити аудіо матеріали (мінусовки) на флешках.
Питання: Чи можливо фонограму «позбавити» від голосу оригінального виконавця?
Відповідь: «Позбавити» фонограму від голосу можна лише частково, але не повною мірою. В результаті вдасться отримати «задавлену фонограму», що матиме дещо спотворений звук.
При цьому виникнуть проблеми з якістю фонограми і аранжуванням. Так звані "Задавки"ми не приймаємо до обробки та запису.
Питання: Чи можна змінити тональність?
Відповідь: Для зручності вокаліста, тональність композиції міняти можна, але не вище або нижче, ніж на 2-3 півтони. При подальших змінах тональності якість мінусовки значно погіршиться. Якщо ж виникла потреба в підвищенні (зниженні) тони більш ніж на три півтони, розумніше вдатися до написання нового аранжування.
Any job requires attention, effort and time. I hope that my work will be useful for you. I will accept your gratitude in the form of a donation for a cup of coffee: Зображення
Sincerely, Yuri Chernievsky!
Roland Super JV-1080, Roland Sound Expansion M-DC1, Roland Sound Expansion M-VS1, Roland Sound Expansion M-BD1, Roland Sound Expansion M-OC1, Roland Sound Expansion M-SE1, Roland Sound Expansion M-GS64, Roland DR-880, Roland GR-20, Roland A-880, Roland MC-50 MK-II, M-Audio Midisport 8x8/s, Korg Pa800, Roland XP-60, Yamaha PSR-520, Yamaha G50, Yamaha Rev100, DigiTech Studio Vocalist EX, Fostex MR-8HD.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість